Model: 03579
Kod producenta: 03579
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 16.50 PLN
Producent: Bisk

Dozownik do mydła


Dozownik do mydła z kolekcji Seduction Chrom
akcesoriów do łazienki mocowanych do ściany firmy Bisk

uchwyt wykonany ze stopu dwóch metali aluminium i cynku
w wykończeniu błyszczącego chromu,

montowane do ściany za pomocą kołków rozporowych, 
do zestawu dolączone są kołki montażowe, istnieje też możliwość montowania
do ściany na klej BiskFest, jednak nie jest on dołączany do zestawu. można dokupić osobno.
Wkład szklany ze szkła matowego, mechanizm dozujący płyn
z plastiku w pokryciu błyszczącego chromu.
______________________________________________


Dane techniczne: 
waga: 0,404 kg
szerokość: 65 mm
głębokość: 120 mm
wysokość: 155 mm 
______________________________________________

dedykowane miejsce przeznaczenia:
łazienka, wyposażenie łazienki, akcesoria łazienkowe

Producent: Bisk
Numer katalogowy: 03579
Zestaw zawiera: blister wraz z dozownikiem do mydła, komplet kołków montażowych, instrukcję montażu, instrukcję uzytkowania. 

Kolekcja Metalowa mocowana do ściany Seduction Chrom firmy Bisk to doskonałe akcesoria do łazienki przekonały się juz o tym setki użytkowników łazienek nie tylko w Polsce. Te produkty sprawdzają się na rynkach zachodnich. Akcesoria łazienkowe Bisk zdobywają również rynek naszych zachodnich sąsiadów, dlatego jesteśmy przekonani o ich najwyższej jakości.
Dozownik do mydła z tej kolekcji dzięki swojemu ozdobnemu elementowi o okrągłym kształcie bardzo efektownie prezentuje się na dostępnej obecnie na rynku glazurze. Buteleczka dozownika jest wykonana ze zmatowionego szkła, dzięki czemu napełniona kolorowym płynem - mydłem daje bardzo interesujący efekt.

 

Diabeł tkwi w szczegółach dobrze urządzony pokój kąpielowy to idealnie dobrane dodatki łazienkowe. One wpływają na funkcjonalność łazienki w czasie eksploatowania. W dzisiejszych czasach dostępne jest mnóstwo wspaniałych akcesoriów do łazienki, które w istotny sposób pomagają upiększyć wnętrze oraz podnieść komfort jego użytkowania. Wśród nich znajdziemy mnóstwo dywaników przeróżne dozowniki do mydła, kubeczki, pojemniki na szczoteczki, uchwyty wc, szczotki do wc, półki pod lustro trudno wszystko zliczyć w jednym zdaniu. Ważne aby były prawidłowo dobrane pod względem koloru oraz kształtu. Kolekcje metalowe i ceramiczne wolnostojące dostępne w naszym sklepie można łączyć na wiele sposobów aby uzyskać pożądany efekt. Zapewniamy, że każdy klient znajdzie coś odpowiedniego i wyposaży swoją łazienkę zgodnie według swoich potrzeb.

Polecamy