Suszarki do rąk

Suszarki do rąk

Elektryczne suszarki do rąk cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych podajników z ręcznikami papierowymi, dzięki której użytkownicy będą mogli zachować czystość i higienę. Czym kierować się przy zakupie tego typu urządzenia?

Suszarka do rąk – czy warto w nią zainwestować? 

Suszarki do rąk są niezwykle praktycznymi urządzeniami, które załączają się automatycznie, dzięki wbudowanemu sensorowi ruchu lub włącza się je ręcznie za pomocą specjalnego przycisku. Znalazły zastosowanie w publicznych toaletach, szkołach, szpitalach, kinach, biurach czy nawet centrach handlowych. Z całą pewnością jest to urządzenie przyjazne dla środowiska i pozwala na ograniczenie do minimum kosztów zużycia papierowych ręczników. Suszarka do rąk jest łatwa w obsłudze i nie ma potrzeby regularnego dbania o zaopatrzenie się w zapas papierowych ręczników, które zalegają później w koszach, ani też kupowania odpowiednich pojemników na papier. Ponadto jest to znacznie bardziej higieniczne rozwiązanie, gdyż gorące powietrze zabija sporą liczbę drobnoustrojów. 

Godna polecenia suszarka do rąk, czyli jaka? 

Podczas kupowania suszarki do rąk, warto zwrócić uwagę na sposób uruchamiania. Dostępne są modele włączające się automatycznie lub wymagające naciśnięcia przycisku. Kolejnym kryterium jest czas suszenia, co wpływa z kolei na koszty eksploatacyjne. Modele szybko działające pozwalają na wysuszenie rąk w przeciągu 15 s, a w przypadku tańszych suszarek suszenie może sięgać nawet do 40 s. Nie bez znaczenia jest także moc urządzenia. Im większa, tym suszarka pracuje efektywniej i skraca się czas suszenia. Warto zwrócić uwagę także na głośność pracy i obudowę. Dostępne są suszarki aluminiowe, z tworzywa ABS czy stalowe.

Poniżej oferta naszych suszarek do rąk

Sortuj według:
Wyświetl po produktów